Svētdienas skola bērniem

Svētdienas skola
     

Mūsu mērķis - bērniem (vecumā no 3-12 gadiem) saprotamā veidā pasniegt patiesības no Bībeles un mācīt, kā šīs patiesības realizēt ikdienas dzīvē. 
Svētdienas skola notiek no oktobra līdz maijam Dievkalpojuma laikā. Visi bērni satiekas baznīcā un piedalās dievkalpojumā līdz sprediķa daļai. Pēc tam kopā ar skolotājiem dodas uz nodarbību telpām draudzes namā.

Attēlā – Svētdienas skolas 2015./2016. m.g. noslēgumā ciemojāmies pie Betijas Svētdienas skolas Limbažos.


Attēlā – Svētdienas skolas izbrauciens Reformācijas dienas priekšvakarā uz Rīgu, lai ciemotos pie Doma draudzes Svētdienas skolas un apskatītu Pētera baznīcu (2016.).


Bērniem no 5 līdz 7 gadiem nodarbības notiek Draudzes namā Svētdienas skolas telpās. Nodarbības vada skolotājas Aija un Ilona kopā ar viņu palīdzi Daigu.


Bērniem no 7 - 12 gadu vecuma šajā mācību gadā ir iespēja iziet iesvētes mācību skolotāju Dagnijas, Andras, Ingūnas un Ingusa vadībā, līdzdarbojoties aktīvajai palīdzei Birutai. 
Skolotājas Santas dāvana ir mūzika, tāpēc viņa Svētdienas skolā dara visu, kas saistīts ar to. 

Attēlā – Inguss, Ingūna, Andra un Santa

Svētdienas skolas "grožus" tur tās vadītāja Dagnija Ozola. Ja jums ir jautājumi, zvaniet Dagnijai- 26523324.

Attēlā: Dagnija Ozola
Bērni līdz 3 gadu vecumam dievkalpojuma laikā kopā ar vecākiem var uzturēties Draudzes zālē. Tur vecākiem iespējams tupināt klausīties dievkalpojumu, bet bērniem - spēlēties ar mantām.